Organizujemy wyjazdy motywacyjne i integracyjne dla firm do wszystkich zakątków świata w oparciu o nasz autorski program dostosowany do Państwa potrzeb. Ale zawsze potrafimy zaskoczyć czymś oryginalnym i pozytywnym.

Zarządzanie spotkaniami

Realizujemy spotkania i eventy dla grup od 10 lub 200 osób. Przykładamy dużą wagę do planowania i kontroli oraz mamy duże kompetencje w zakresie oceny ryzyka, planowania awaryjnego i zarządzania dostawcami. Zapewniamy dostęp do najlepszych usług logistycznych i hotelarskich, a nasi wewnętrzni eksperci zarządzają wszystkimi aspektami, od inscenizacji i produkcji audiowizualnej po scenografię.

Zakwaterowanie

Zapewniamy dostęp do najlepszych ofert hoteli; od uznanych marek z najwyższej półki po mniej znane hotele butikowe – pozyskujemy najbardziej odpowiednie opcje zakwaterowania, które będą odpowiadać Państwu  spotkaniu lub wydarzeniu.

Niezapomniane wyjazdy motywacyjne

Podstawą każdego wydarzenia jest plan podróży obejmujący odpowiedni hotel, odpowiedni program i odpowiednie miejsca. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć dla Państwa  idealny program, niezależnie od tego, czy ma on na celu wzmocnienie marki, zainspirowanie klientów czy zmotywowanie pracowników.

Zawsze mamy na uwadze „wartość dodaną” i staramy się łączyć wyjazd  z najwspanialszymi koncepcjami i ekskluzywnymi miejscami, aby stworzyć atmosferę. Odpowiednia lokalizacja, styl i jakość to jedne z naszych głównych czynników, dlatego współpracujemy ze wszystkimi, od hoteli po wyjątkowe i ekskluzywne miejsca spotkań, takie jak muzea, galerie sztuki i budynki historyczne.

Wyjątkowe doznania

Niezależnie od tego, czy wydarzenie wymaga miejsca z ekskluzywną kolacją, czy oczekujecie Państwo modnej lokalizacji na przyjęcie powitalne, czy większej ceremonii wręczenia nagród, pomagamy klientom wybrać idealne miejsce. Staramy się stworzyć perfekcyjny set z oryginalnymi motywami i koncepcjami oraz unikalnymi rozwiązaniami.

Pozyskiwanie miejsca

Od pałaców po zamki i rezydencje, od tradycyjnych po współczesne, od tętniącego życiem kosmopolitycznego życia miejskiego po spokojną wieś. Stale poszukujemy nowych miejsc, aby zapewnić najlepsze doradztwo i najnowocześniejsze usługi.

Oryginalne programy

Poświęcamy dużo czasu, by zaproponować Państwa grupie program z „z efektem wow!”, bez względu czy będzie to na Islandii, Sycylii, czy w Pieninach. W kwestii znalezienia czegoś  oryginalnego można na nas zawsze polegać.