DMC Europa i Świat

Jeśli szukacie  Państwo  firmy zarządzającej destynacjami (DMC) ponieważ planujecie firmowe spotkanie w europejskiej stolicy, pełny  przygód wypad w grupie znajomych na Islandię, czy rodzinny wyjazd na mecz, festiwal lub koncert do jesteście Państwo we właściwych rękach.

Jesteśmy profesjonalistami w zakresie planowania i organizacji podróży  i spotkań. Dzięki rozległemu doświadczeniu w organizacji wyjazdów posiadamy wiedzę o wszystkich destynacjach europejskich i światowych takich jak Dubaj, Egipt, Jordania, Meksyk, Brazylia, USA, Chiny i wiele innych.

Z przyjemnością wykorzystamy naszą znajomość branży, kreatywność i dostęp do kluczowych kontaktów, by dostarczyć wszystko co możecie Państwo potrzebować. By Wasz wyjazd był bezproblemowy, kompletny i pełen wspaniałych wrażeń.

Nasze pakiety all-inclusive obejmują:

  • Wygodne plany podróży: przemyślane, w pełni zaplanowane rozkłady dnia równoważą wycieczki z przewodnikiem i czas wolny, oferując elastyczność odkrywania świata we własnym tempie
  • Wygodny transport: podróżuj wygodnie korzystając z zaplanowanych połączeń lotniczych i morskich, korzystając z naszych nowoczesnych, klimatyzowanych autokarów lub minibusów na miejscu. Zapewniamy  płynną podróż między miejscami docelowymi.
  • Profesjonalni liderzy grup na wszystkich wycieczkach: przez cały czas zapewniamy opiekę doświadczonych liderów grup.
  • Lokalni przewodnicy: na miejscu zapewniamy przewodników, którzy dostarczą  lokalnego kontekstu i wzbogacą wrażenia z podróży.
  • Pobyty w hotelach: zapewniamy przytulne zakwaterowanie w starannie wybranych hotelach, dogodnie położonych na potrzeby zwiedzania  i relaksu. Zwykle oferowane są hotele 4-gwiazdkowe.
  • Doświadczenia kulturalne:  pomożemy zanurzyć  się w lokalnej kulturze dzięki wyselekcjonowanym doświadczeniom, od autentycznych posiłków po wciągające zajęcia (np. gotowanie, rękodzieło), dzięki którym poznacie Państwo  koloryt odwiedzanych miejsc.
  • Opłaty za wstęp: organizujemy bilety wstępu do muzeów, miejsc historycznych i atrakcji , na koncerty lub mecz – bez konieczności stania w kolejce – wszystko w ramach pakietu.